DHI Kaş Ekimi

DHI, yani “Direct Hair Implantation” veya “Doğrudan kaş ekimi”, geleneksel kaş ekimi tekniklerinden biridir. DHI, özel bir cihaz kullanılarak uygulanır ve kaş ekimi için gerekli olan foliküler üniteleri (foliküler üniteler, kaşlı derideki doğal saç gruplarıdır) tek tek toplar ve doğrudan saçlı deriye yerleştirir.

DHI KAŞ EKİMİ

DHI KAŞ EKİMİ

 

DHI teknolojisi, kaş ekimi sürecinde en doğal sonuçları elde etmek için tasarlanmıştır. Çünkü DHI ile foliküler üniteler doğrudan kaşlı deriye yerleştirilir, bu da ekilen kaşların diğer tekniklere göre daha hızlı iyileşmesine ve daha az travmaya neden olur.

DHI yöntemi ayrıca, geleneksel kaş ekimi teknikleriyle karşılaştırıldığında daha az invazivdir. Bu da, daha az ağrı, şişlik ve morarma ile daha kısa bir iyileşme süreci anlamına gelir. 

Ancak, DHI kaş ekimi biraz daha pahalı olabilir ve bu teknikle elde edilen sonuçlar, cerrahın deneyimine ve becerisine bağlı olarak değişebilir.

Kaş Ekimi İstanbul

Mutlu Müşteriler

2 ay önce said hocaya kaş ekimi yaptırdım tam istediğim model ve formda oldu. Sonuçtan çok memnun kaldım. Güler yüzlü profesyonel ekibi ve said hocama çook teşekkürler süpersiniz

Bengül PALA
13.04.2023

Kaş Ekimi Yaptıranlar

4.9

Başarı puanı ile Türkiye'nin en kaliteli estetik merkezi olma mutluluğunu yaşıyoruz