TRAŞSIZ SAÇ EKİMİ

Unshaven Saç Ekimi
Unshaven saç ekimi, saç ekimi işleminin tıraşsız bir şekilde gerçekleştirildiği özel bir yöntemdir. Bu yöntem genellikle iki farklı şekilde uygulanır.

Kısmen Tıraşlı Saç Ekimi: Bu yöntemde, saç ekimi için tıraş yapılmasına gerek duyulmaz, ancak kullanılacak greft sayısı 1000’in altında olmalıdır. Saçların seyrek olması ve ekim yapılacak alanın küçük olması bu yöntemin tercih edilmesini kolaylaştırır.

 

Kısmen Tıraşlı Saç Ekimi

Kısmen Tıraşlı Saç Ekimi

 

Traşsız Saç Ekimi: Bu yöntemde ise tıraşsız saç ekimi yapılırken saç kökleri öncelikle toplanır, ardından ekim yapılacak bölgeye kanallar açılarak saç kökleri yerleştirilir. Operasyon sonunda saç ekimi sürecini tamamlayacak çeşitli uygulamalar yapılır ve iyileşme süreci
başlatılır.

 

Kısmen Tıraşlı Saç Ekimi

 

Her iki yöntemde de, saç tipine uygun çaplarda özel iğneler kullanılır. Bu iğnelerle saç kökleri istenilen bölgelerden alınarak ekim yapılacak alana yerleştirilir. Saç ekimi sırasında kullanılan iğneler, kişiye özel olarak belirlenir ve genellikle DHI veya Choi yöntemi olarak bilinen tekniklerle benzer uygulamalar gerçekleştirilir. Unshaven saç ekimi, tıraş olmadan daha az belirgin bir işlem sonrası dönem sağlayarak, hastaların günlük yaşamlarına daha hızlı dönmesine olanak tanır.

Süreç içerisinde neler var ?

Kaş Ekimi İstanbul
Hazırlık ve Planlama

Kişinin kaç adet greft ihtiyacı olduğunu planlanır, sonrasında tamamen ağrısız ve ense bölgesine uygulanan lokal anestezi yapılır

Kaş Ekimi İstanbul
Greft Alımı

Loft tekniği ile belirlenen sayıda greft alınır, yüzünüzün altın oranına göre saç tasarımı belirlenir

Kaş Ekimi İstanbul
Ekim Süreci

Size özel tasarlanmış köklerin ekim evresi gerçekleşir

Kaş Ekimi İstanbul
Kaş Ekimi İstanbul
Dr. Said Sadiki

Kahve İçmeye Bekleriz

Fulya mah. Büyükdere cad. No:62 K:8 Lale İş Merkezi Şişli / İST
Kaş Ekimi İstanbul

Hayatın Aldıklarını Geri Kazanın!